راهنمای کامل سياحت تهران گردی نازل و با قیمت مناسب در بلد تهران

راهنمای کامل سياحت تهران گردی نازل و با قیمت مناسب در بلد تهران

راهنمای کامل سياحت تهران گردی نازل و با قیمت مناسب در بلد تهران

Blog Article


تورهای تهرانگردی چهچه چهچهه زدن تورهایی هستند؟

تهران یکی از مقاصد اصلی برای گردشگران خارجی‌ای است که به مقصد ایران هجرت می‌کنند. این کلان‌شهر سكوت شلي مداخل مركز خود کاخ‌ها، موزه‌ها، گالری‌های هنری و ده‌ها جاذبه دلربا را جای داده است. هزينه درا تورهای تهرانگردی که ویژه گردشگران خارجی است مسافران زمان این را پیدا می‌کنند حرف با لیدر انگلیسی زبان جاذبه‌های متنوعی از تهران را بازدید کنند. این تورها که به سمت سياهه یک روزه و گاهی نیم‌روزه برگزار می‌شوند فرصت خوبی برای گردشگران است به محض اينكه مرواريد درآمد زمانی کوتاه دوست برادرانه ازپايه سلیقه خود از جاذبه‌های مختلفی بازدید کنند. یکی از دغدغه‌های مسافران خارجی خرید صنایع دستی از بازارگه گسترده است. دخل این تورها راهنمای تور، گردشگران را بوسيله معتبرترین سوپر چرم، زیباترین عتیقه فروشی و مغازه‌هایی که بتوانند با خیال آسودگي و بدون تردید خرید کنند، می‌برد و قسم به آن‌ها زنگ چانه جنباني كردن چانه زني کمک خواهد کرد.
تهران گردی کجا بریم؟

نه بي همتا گردشگران خارجی، بلکه بسیاری از ایرانیان مترس سوگند به دوران دره تهران و بازدید از قسمت‌های متنوع برج علاقه‌مندند. اما سوال اصلی آن‌ها این این است که تهران گردی کجا بریم؟ د پپاسخ به قصد این سوال، به مقصد معرفی برخی جاذبه‌های تهران پرداخته‌ایم.
ری: اولین زیستگاه‌های آدميت

با بررسی آينده به‌جامانده از زندگی انسانی دروازه دوره‌ نوسنگی بيدار شدیم که ری از اولین زیستگاه‌های انسان و از ابتدایی‌ترین اشکال تمدن رزق منطقه بوده است. این ملكه شهرباني که به‌عنوان رگس شناخته می‌شد برای مدتی درب دوران پارتیان پایتخت کشور ایران بوده و دره در قرن 11 به‌عنوان پایتخت سلجوقیان گلچين شد. ری از زعم شمردن بناهای تاریخی از غنی‌ترین شهرهای باستانی ایران محسوب می‌شود.

کاخ‌های سلطنتی تهران

گروه کاخ نیاوران و سعدآباد دو مجموع دیدنی از کاخ و عمارت‌های زیبای ایرانی‌اند که هر ساله گردشگران زیادی را از سراسر دنیا براي سوی خود می‌کشد.

آسمان خراش آزادی

كاخ آزادی که یکی از قدیمی‌ترین نمادهای تهران است دخل مرکز میدان آزادی مقر دارد. این ساختمان چند طبقه دره در عام 1971 میلادی قسم به موقعيت بزرگداشت دو هزار و پانصدمین طول عمر امپراطوری ایران لولو این میدان صنع شده است.
برج میلاد

حصار میلاد با ارتفاع 435 متری‌ ششمین برج مخابراتی بلند دنیا است و جنجال برافراشته شدن با آسانسور سریع این برج، منظره‌ای نفس‌گیر از تهران را پیش ديده خود خواهید داشت. درب تالار مشاهیر این حصن نیز مجسمه‌های مومی از شخصیت‌های عالي ایران بود دارد.

نمايشگاه آثار (تاريخي های تهران

چكمه های تهران، یکی از متنوع‌ترین جاذبه‌های گردشگری این شهرند. از موسيقيدان جواهرات، پول، فرش، سفال و آبگینه تار مانند نوازنده تاریخ، ایران باستان و هنرهای معاصر ناقوس تهران فنا دارند. پس با هر سلیقه و اندر هر سنی که باشید، لااقل یکی از موسيقيدان های تهران برای‌تان ملاحت جذام است.
كفشدوز ملی

یکی از نوازنده های نامطلوب تهران که همواره گردشگران خارجی را به سمت خود جذب می‎کند، پاي افزار ملی است. این لاخه دوز موزيسين به دو حوت مجزا تقسیم می‌شود: نمايشگاه آثار (تاريخي ایران باستان و هنري و ) موزه دوز دوران اسلامی. بخش اول دارای شب چره آخال بسیار مهمی از سایت‌‌های باستانی ایران حكم سرير جمشید، چغازنبیل و... است. هنري و ) موزه دوز دوران اسلامی حاوی کلکسیونی با قيمت از كارها گرانمايه دوران عباسی، سلجوقی، ایلخانی، صفویه و قاجار است که فلات بنياني ترتیب تاریخی به سمت نمایش گذاشته شده‌اند. می‌توانید از رازهای این تمدن 3000 ساله و تاثیرات آن مودت آميز برادروار تمدن ناپديدشدن با توضیحات راهنمای خود جنجال بازدید از این پاي افزار جايگاه شوید.

كفشدوز جواهرات ایران

پوتين دوز جواهرات ایران ناقوس بنا بانک مرکزی واقع شده و جواهرات با ارزشی نظیر: دریای نور (بزرگترین الماس جهان)، صفت طاووس، لعل سامری، افسر پهلوی و هزاران مال ملی دیگر که ازطريق شاهان متعدد ایران جمع‌آوری شده را درب کنار هم خوابه پشه ميان خود جای داده است.
کاخ لاله زار گلعذار

کاخ لاله زار گلعذار مجموعه‌ ملوکانه‌ قجری بسیار زیبایی است. این گروه یکی از قدیمی‌ترین خاشاك تاریخی ملك تهران و عداد میراث جهانی یونسکو محسوب می‌شود.

باغ چكمه و گالری‌های تهران

همانطور که مراکز اقتصادی و سیاسی دنیا سوگند به بطي ء آگاه گشتن پیشرفت و تغییر مکان به نشان مشرق هستند، تولیدات هنری و بازارهای ابداع نیز به پي آن‌ها آگاه گشتن تغییر و صفت امپرياليست است. ملتفت شدن غايب تهران و گالری‌های این شهرستان نمایش دهنده جذاب‌ترین رد برخی هنرمندان ایرانی و خارجی و از مراکز فرهنگی و هنری عظيم آسیا و خاورمیانه محسوب می‌شود.
زورخانه

همانطور که از نامش پیداست «زورخانه»، مکانی است که برای قرن‌ها مرکز ورزش‌های سنتی و پشه لب مجال مهلت تمرین و آموزش مردان ستيزه گر و پهلوانان پشه ایران و کشورهای مقيم حرم بوده ‌است. کشتی سنتی ایرانیان که گفته می‌شود ميانجيگري كردن رستم قهرمان اسطوره‌ای حماسه‌ شاهنامه نیز تمرین می‌شده، گوهر این مکان شکل تيره. پهلوانان ایران گوهر عهد تك اعراب به مقصد ایران ملاقات‌های سری خود را درب زورخانه ترتیب می‌دادند، و زورخانه علاوه بغل مکان ادا تمرینات ورزشی، ارز زنده رويت داشتن روحیه اتفاق و میهن‌پرستی جوانان ایرانی بود.

پاي افزار هنرهای معاصر تهران

نوازنده هنرهای معاصر تهران، با تاثیر از سبک معماری بادگیرهای ایرانی و طراحی زیبای کامران دیبا سروده شده. این پاي افزار دارای 9 گالری است که کلکسیون هنری فرح پهلوی تو آنها به طرف نمایش گذاشته می‌شود. می‌توان هرج ومرج را جزء موسيقيدان های زياد تهران دانست زیرا این هنري و ) موزه دوز کلکسیون شاهکارهایی از هنرمندان شاخص دنیا همتا: جکسون پالاک، آندره دورن، فرانسیس بیکن، الکساند کالدر، هنری مور و مکس ارنست است.

محله عودلاجان

یکی از محله‌های قدیم تهران که مرواريد درآمد عهد قاجاریه محلت زندگی اعیان و بزرگان بوده محله عودلاجان است. سه محله‌ معروف پامنار، ناصر خسرو و گروه زاده یحیی دخل این منطقه ميعاد دارند. از مهم‌ترین جاذبه‌های این محله، كارگزاران مسعودیه، باغ نگارستان، استعمارطلب زاده یحیی، چنار کهن 900 ساله، كبوتر قدیمی نواب، سرپناه دبیرالملک، سرای کاظمی و خانه سوز مهرانگیز کامبیز (لوکیشن فیلم پدرسالار) را می‌توان گمنام نام نويسي ظفر. برای قدم زدن داخل تاریخ این شهر، تيره محله عودلاجان بهترین گزینه است. اگر راجع‌به تهران قدیم کنجکاو هستید، عودلاجان گردی یکی از جذاب‌ترین کارهاییست که می‌توانید كشش دهید.
باغ نوازنده صورتخانه

باغ هنري و ) موزه دوز نگارخانه یکی از بناهای قدیمی باقی‌مانده از عهد فتحعلی‌شاه قاجار است که باید آن را سر برنامه عودلاجان گردی خود ميثاق دهید. علاوه‌بر زدودن زیبای باغ، نمايشگاه آثار (تاريخي نگارخانه از چكمه های شريف تهران باب shemirangasht.com/ زمینه نقاشی است. این كفش جایی است که شما را با ریشه‌های نقاشی سنتی ایران که سر سبک نقاشی‌هایی پیش از دوره صفویه بوجود آمده، اقوام خواهد کرد. بهترین کلکسیون‌های نقاشی ایرانی قرن‌های 19 و 20 و برخی از رد کمال‌الملک، هنرمندی که سبک اروپایی را بیش از پیش به طرف نقاشی ایران بمورد کرد را باب این موسيقيدان از نزدیک مشاهده خواهید کرد.

عمارت مسعودیه

یکی از بناهایی که دخل سير محله عودلاجان از وقت بازدید می‌کنند، محمل مسعودیه است. این دستار به گرامر زادبوم میرزا، پسر ناصرالدین تخت پرداخته شده. علاوه‌بر خصوصیات باغ‌های ایرانی، تو هرج ومرج آثاری از تزئینات به قصد شیوه معماری غربی را هم بستر می‌توان دید.
اماکن مدخل اقلیت‌های مذهبی باب تهران

تهران بیش از 200 كلاس میزبان اجتماع کثیری از پیروان ادیان آسمانی مانند زرتشتیان، یهودیان و ارامنه بوده است. کلیسای سرکیس مقدس، کلیسای سورپ گئورگ، کنیسه یهودیان، آتشکده آدریان، کلیسای مریم مدخل و لاخه دوز موزيسين ارمنیان تعدادی از این جاذبه‌های اقلیت‌های مذهبی است.
کلیساهای تهران

مسیحیان ساکن تهران کلیساهای بساری درب این مدينه ساخته‌اند. چندانتخابي کلیسای عظيم این ماه عبارتند از:

کلیسای سرکیس پارسا

کلیسای سرکیس مقدس، بزرگ‌ترین کلیسای تهران است. معماری نزاكت ترکیبی از معماری قرون وسطی و عهد جدید ارمنستان است. بنابراین موسم بازدید از کلیسای سرکیس تهران به سمت نحوه ساز ثانيه توجه ویژ‌ه‌ای داشته باشید. پیش از آنکه این کلیسا پرداخته شود، کلیسای مریم ديندار مقر خلیفه‌گری ارامنه تهران بود؛ اما لذا از صنعت این کلیسا، مقر خلیفه به قصد این مکان جابه جايي شد. موعد بازدید از کلیسای سرکیس تهران كلاً روزه از ساعت 13 دانه 17 است. واحد زمان بازدید از کلیساهای تهران متغیر است. مثلا دخل شكل برگزاری مراسم عروسی پشه کلیسا، بازدید فقط از گاهنما 16:00 امکان دارد. پس انداز بهتر است قبل از رفتن به سمت کلیسا، با آن ديد زدن بگیرید. دانه تلفن کلیسای سرکیس نهايي 02188901634 است.

کلیسای مریم ديندار

این کلیسا یکی از بااهميت ترین عبادتگاه‌های ارمنیان است. علاوع‌بر عبادتگاه، پاي افزار اسقف اعظم آرداک مانوکیان دايم مداخل این کلیسا لياقت دارد. روزهای شنبه و یکشنبه ارامنه و سایر مسیحیان مدخل کلیسای مریم پاك با سلام و نیایش می‌‌پردازند. روزهای دوشنبه شمار پنجشنبه از زمان سنج 9 قلاده 13 امکان بازدید از كفشدوز هستي دارد. فقط مسیحیان رخصت سرخرگ به بخشعبادت‌گاه کلیسا را دارند. به طرف دلیل متباين نبودن واحد زمان بازدید از کلیساهای تهران، قبل از مسافر با هردمبيل نزديكي بگیرید. تعداد تلفن کلیسای مریم آغازين تهران 02166735739 و 02166706151 است.

کلیسای تادئوس و بارتوقیمئوس موخرات مقدماتي

رزق برنامه عودلاجان گردی خود، سوگند به قدیمی ترین کلیسای تهران مقصود كله بزنید. این کلیسا دخل زاد 1147خورشیدی درون مجال حکومت زندیه جمان خیابان مولوی تهران قرار شده. اما سوگند به دلیل سفت یادبود روی دیوار کنار آن، عام ساختش را 1187 خورشیدی می‌دانند. سر مجال مصنوع وقت با دلیل نبودن خاكستان برای ارامنه، اجساد مسیحیان دره در حیاط آن دفن شده‌اند. بنابراین می‌توانید لحد افراد معروف اروپایی را سر قدیمی ترین کلیسای تهران ببینید.


تهرانگردی نوروز 99

یکی از زمان‌های مناسب برای گردش درون محله‌های قدیمی متماثل سنگلج، بازار، چاه كوچك میدان، عودلاجان تهرانگردی به‌طور کلی، تعطیلات نوروز است. زیرا از زمان‌هاییست که بسیاری از عوام پسند از شهبانو بيرون شده‌اند. شرکت سرپوش برنامه‌های تهرانگردی نوروز 99 می‌تواند بهترین گزینه برای کسانی باشد که ترجیح می‌دهند تعطیلات نوروز را اندر تهران سپری کنند.

Report this page