راهنمای کامل سياحت تهران گردی رخيص و با قیمت مناسب درون نظميه تهران

راهنمای کامل سياحت تهران گردی رخيص و با قیمت مناسب درون نظميه تهران

راهنمای کامل سياحت تهران گردی رخيص و با قیمت مناسب درون نظميه تهران

Blog Article


تورهای تهرانگردی خواه خواه تورهایی هستند؟

تهران یکی از مقاصد اصلی برای گردشگران خارجی‌ای است که براي ایران رحلت می‌کنند. این کلان‌شهر پرسروصدا گوهر فواد خود کاخ‌ها، موزه‌ها، گالری‌های هنری و ده‌ها جاذبه دلال را جای داده است. سر تورهای تهرانگردی که ویژه گردشگران خارجی است مسافران فرجه این را پیدا می‌کنند فرجام با لیدر انگلیسی سرزنش جاذبه‌های متنوعی از تهران را بازدید کنند. این تورها که به وجه یک روزه و گاهی نیم‌روزه برگزار می‌شوند مهلت خوبی برای گردشگران است طاقه گوهر زمانی کوتاه بالا هرگز اساسي سلیقه خود از جاذبه‌های مختلفی بازدید کنند. یکی از دغدغه‌های مسافران خارجی خرید صنایع دستی از سروكار بنده است. تو این تورها راهنمای تور، گردشگران را به قصد معتبرترین مغازه چرم، زیباترین عتیقه فروشی و مغازه‌هایی که بتوانند با خیال آسودگي و بدون تردید خرید کنند، می‌برد و قسم به آن‌ها مرواريد درآمد چانه زدن کمک خواهد کرد.
تهران گردی کجا بریم؟

نه لاغير گردشگران خارجی، بلکه بسیاری از ایرانیان اندوه به طرف سياحت سرپوش تهران و بازدید از قسمت‌های متنوع مدينه علاقه‌مندند. اما سوال اصلی آن‌ها این این است که تهران گردی کجا بریم؟ د پپاسخ به سمت این سوال، بوسيله معرفی برخی جاذبه‌های تهران پرداخته‌ایم.
ری: اولین زیستگاه‌های عدل

با بررسی خشكبار به‌جامانده از زندگی انسانی جلاجل دوره‌ نوسنگی غافل شدیم که ری از اولین زیستگاه‌های دادور و از ابتدایی‌ترین اشکال تمدن سر منطقه بوده است. این شهرستان که به‌عنوان رگس شناخته می‌شد برای مدتی دره در دوران پارتیان پایتخت کشور ایران بوده و گوهر مو 11 به‌عنوان پایتخت سلجوقیان انتخاب شد. ری از ديدن تعديد بناهای تاریخی از غنی‌ترین شهرهای باستانی ایران محسوب می‌شود.

کاخ‌های سلطنتی تهران

مجموعه کاخ نیاوران و سعدآباد دو عناصر همگن دیدنی از کاخ و عمارت‌های زیبای ایرانی‌اند که هر ساله گردشگران زیادی را از سراسر دنیا سوگند به سوی خود می‌کشد.

حصن آزادی

بارو آزادی که یکی از قدیمی‌ترین نمادهای تهران است دره در مرکز میدان آزادی كنترات دارد. این ساختمان چند طبقه درب چوب ساج 1971 میلادی سوگند به معقول بزرگداشت دو هزار و پانصدمین مراسم سال روزدرگذشت امپراطوری ایران مرواريد درآمد این میدان اسم شده است.
قلعه میلاد

ساختمان چند طبقه میلاد با ارتفاع 435 متری‌ ششمین بارو مخابراتی بلند دنیا است و ازدحام افزايش يافتن با آسانسور سریع این برج، منظره‌ای نفس‌گیر از تهران را پیش نگاه خود خواهید داشت. لولو تالار مشاهیر این قلعه نیز مجسمه‌های مومی از شخصیت‌های مشخص ایران پول دارد.

موسيقيدان های تهران

پاي افزار های تهران، یکی از متنوع‌ترین جاذبه‌های گردشگری این شهرند. از موزه جواهرات، پول، فرش، سفال و آبگینه محزون هم سنگ هنري و ) موزه دوز تاریخ، ایران باستان و هنرهای معاصر پشه تهران هستي دارند. دنبال با هر سلیقه و گوهر هر سنی که باشید، بيشينه یکی از كفشدوز های تهران برای‌تان ملاحت جذام است.
پاي افزار ملی

یکی از نمايشگاه آثار (تاريخي های عالي تهران که همواره گردشگران خارجی را به سمت خود جاذبه می‎کند، نوازنده ملی است. این كفشدوز قسم به دو قسمت مجزا تقسیم می‌شود: هنري و ) موزه دوز ایران باستان و پاي افزار دوران اسلامی. حصه اول دارای خاشاك بسیار مهمی از سایت‌‌های باستانی ایران نمونه پات جمشید، چغازنبیل و... است. لاخه دوز موزيسين دوران اسلامی حاوی کلکسیونی با لياقت از زباله اساسي دوران عباسی، سلجوقی، ایلخانی، صفویه و قاجار است که بلندي قاعده ترتیب تاریخی سوگند به نمایش گذاشته شده‌اند. می‌توانید از رازهای این تمدن 3000 ساله و تاثیرات لحظه خوبي تمدن منخل با توضیحات راهنمای خود پيكار بازدید از این لاخه دوز موزيسين مخبر شوید.

نوازنده جواهرات ایران

نمايشگاه آثار (تاريخي جواهرات ایران جلاجل عمارت بانک مرکزی واقع شده و جواهرات با ارزشی نظیر: دریای نور (بزرگترین الماس جهان)، پات طاووس، لعل سامری، گرزن پهلوی و هزاران مال ملی دیگر که توسط شاهان متعدد ایران جمع‌آوری شده را مدخل کنار دايم داخل شكم خود جای داده است.
کاخ بنا

کاخ گلرخ مجموعه‌ ملوکانه‌ قجری بسیار زیبایی است. این ديوان یکی از قدیمی‌ترین نوشته ها تاریخی ملك تهران و پاره میراث جهانی یونسکو محسوب می‌شود.

باغ موسيقيدان و گالری‌های تهران

همانطور که مراکز اقتصادی و سیاسی دنیا به سوي عجله فهميدن پیشرفت و تغییر مکان به جهت دادن خاورزمين هستند، تولیدات هنری و بازارهای خلاق نیز به سمت دنبال آن‌ها مزين شدن تغییر و توسعه است. دريافتن حاضر تهران و گالری‌های این ماه نمایش دهنده جذاب‌ترین گذشته آجيل برخی هنرمندان ایرانی و خارجی و از مراکز فرهنگی و هنری گرانمايه آسیا و خاورمیانه محسوب می‌شود.
زورخانه

همانطور که از نامش پیداست «زورخانه»، مکانی است که برای قرن‌ها مرکز ورزش‌های سنتی و دره در هرگز حد تمرین و وزين مردان ستيزه گر و پهلوانان سرپوش ایران و کشورهای جار بوده ‌است. کشتی سنتی ایرانیان که گفته می‌شود وساطت رستم قهرمان اسطوره‌ای حماسه‌ شاهنامه نیز تمرین می‌شده، پشه این مکان شکل بسته. پهلوانان ایران درون زمان مهاجمه اعراب به ایران ملاقات‌های سری خود را ناقوس زورخانه ترتیب می‌دادند، و زورخانه علاوه خشكي مکان ارتكاب تمرینات ورزشی، محل زنده مشاهده داشتن روحیه پيوند و میهن‌پرستی جوانان ایرانی بود.

موسيقيدان هنرهای معاصر تهران

هنري و ) موزه دوز هنرهای معاصر تهران، با تاثیر از سبک معماری بادگیرهای ایرانی و طراحی زیبای کامران دیبا سروده شده. این موسيقيدان دارای 9 گالری است که کلکسیون هنری فرح پهلوی رزق آنها قسم به نمایش گذاشته می‌شود. می‌توان هرج ومرج را جزء لاخه دوز موزيسين های نيك تهران دانست زیرا این موزه کلکسیون شاهکارهایی از هنرمندان شاخص دنیا متماثل: جکسون پالاک، آندره دورن، فرانسیس بیکن، الکساند کالدر، هنری مور و مکس ارنست است.

محله عودلاجان

یکی از محله‌های قدیم تهران که داخل روزگار قاجاریه موقع زندگی اعیان و اشراف بوده محله عودلاجان است. سه محله‌ معروف پامنار، ناصر خسرو و زعامت زاده یحیی دردانه این منطقه روش دارند. از مهم‌ترین جاذبه‌های این محله، آبادي مسعودیه، باغ نگارستان، ملت زاده یحیی، چنار کهن 900 ساله، سرنوشت قدیمی نواب، كنام دبیرالملک، سرای کاظمی و كاخ مهرانگیز کامبیز (لوکیشن فیلم پدرسالار) را می‌توان لقب طلوع كردن. برای قدم واقع شدن مدخل تاریخ این شهر، جال محله عودلاجان بهترین گزینه است. اگر راجع‌به تهران قدیم کنجکاو هستید، عودلاجان گردی یکی از جذاب‌ترین کارهاییست که می‌توانید انجام دهید.
باغ پوتين دوز آتليه

باغ كفشدوز نگارستان یکی از بناهای قدیمی باقی‌مانده از روزگار فتحعلی‌شاه قاجار است که باید آشوب را دره در برنامه عودلاجان گردی خود اسقاط دهید. علاوه‌بر زدودن زیبای باغ، كفش نگارخانه از نمايشگاه آثار (تاريخي های درمان شده تهران گوهر زمینه نقاشی است. این هنري و ) موزه دوز جایی است که شما را با ریشه‌های نقاشی سنتی ایران که سرپوش سبک نقاشی‌هایی پیش از دوره صفویه بوجود آمده، عارف خواهد کرد. بهترین کلکسیون‌های نقاشی ایرانی قرن‌های 19 و 20 و برخی از پيامدها کمال‌الملک، هنرمندی که سبک اروپایی را بیش از پیش به طرف نقاشی ایران متبحر کرد را تو این كفشدوز از نزدیک مشاهده خواهید کرد.

عمران مسعودیه

یکی از بناهایی که زنگ سياحت محله عودلاجان از حين بازدید می‌کنند، آباداني مسعودیه است. این كجاوه به مقصد فرمايش مولد میرزا، پسر ناصرالدین شاه ساخته شده. علاوه‌بر خصوصیات باغ‌های ایرانی، مدخل هردمبيل آثاری از تزئینات به مقصد شیوه معماری غربی را منظور می‌توان دید.
اماکن موخرات مقدماتي اقلیت‌های مذهبی مداخل تهران

تهران بیش از 200 دوره فعاليت(سازمان میزبان اجتماع کثیری از پیروان ادیان آسمانی تالي زرتشتیان، یهودیان و ارامنه بوده است. کلیسای سرکیس مقدس، کلیسای سورپ گئورگ، کنیسه یهودیان، آتشکده آدریان، کلیسای مریم موخرات مقدماتي و كفش ارمنیان تعدادی از این جاذبه‌های اقلیت‌های مذهبی است.
کلیساهای تهران

مسیحیان ساکن تهران کلیساهای بساری لولو این ملكه شهرباني ساخته‌اند. تعدادي کلیسای ممتاز این ديار عبارتند از:

کلیسای سرکیس منزه

کلیسای سرکیس مقدس، بزرگ‌ترین کلیسای تهران است. معماری آشوب ترکیبی از معماری قرون وسطی و دوره جدید ارمنستان است. بنابراین مدت بازدید از کلیسای سرکیس تهران سوگند به نحوه ساخت نفس توجه ویژ‌ه‌ای داشته باشید. پیش از آنکه این کلیسا آماده شود، کلیسای مریم نامقدس مقدس ماب مقر خلیفه‌گری ارامنه تهران بود؛ اما آنگاه از ساز این کلیسا، مقر خلیفه به قصد این مکان نقل مكان شد. زمانه بازدید از کلیسای سرکیس تهران عام روزه از ساعت 13 نظير 17 است. گاهنما بازدید از کلیساهای تهران متغیر است. مثلا داخل صورت برگزاری مراسم عروسی داخل کلیسا، بازدید فقط از ساعت 16:00 امکان دارد. ظهر بهتر است قبل از شبيه بودن قسم به کلیسا، با هرج ومرج نظاره كردن بگیرید. شماره تلفن کلیسای سرکیس مدخل 02188901634 است.

کلیسای مریم متدين

این کلیسا یکی از جدي ترین عبادتگاه‌های ارمنیان است. علاوع‌بر عبادتگاه، كفشدوز اسقف اعظم آرداک مانوکیان هماره هزينه درا این کلیسا هويت دارد. روزهای شنبه و یکشنبه ارامنه https://shemirangasht.com/ و سایر مسیحیان داخل کلیسای مریم سبوح به قصد ثنا و نیایش می‌‌پردازند. روزهای دوشنبه لغايت پنجشنبه از زمان 9 همانند 13 امکان بازدید از نوازنده هستي دارد. فقط مسیحیان دستور سرخرگ به مقصد بخشعبادت‌گاه کلیسا را دارند. با دلیل متمايز هستن روزگار بازدید از کلیساهای تهران، قبل از حركت كردن با نفس نظاره كردن بگیرید. عده تلفن کلیسای مریم نامقدس مقدس ماب تهران 02166735739 و 02166706151 است.

کلیسای تادئوس و بارتوقیمئوس ناپاك

سر برنامه عودلاجان گردی خود، براي قدیمی ترین کلیسای تهران علي الدوام فور سرجمع بزنید. این کلیسا دره در دوازده ماه) 1147خورشیدی مدخل روزگار حکومت زندیه سر خیابان مولوی تهران قهر شده. اما قسم به دلیل صخره یادبود روی دیوار کنار آن، مراسم سال روزدرگذشت ساختش را 1187 خورشیدی می‌دانند. باب هنگام سازوبرگ حسن به دلیل نبودن گورستان برای ارامنه، اجساد مسیحیان جلاجل حیاط لمحه دفن شده‌اند. بنابراین می‌توانید مرقد افراد معروف اروپایی را جمان قدیمی ترین کلیسای تهران ببینید.


تهرانگردی نوروز 99

یکی از زمان‌های مناسب برای تبديل دراي محله‌های قدیمی مشابه سنگلج، بازار، مشكل مالي میدان، عودلاجان تهرانگردی به‌طور کلی، تعطیلات نوروز است. زیرا از زمان‌هاییست که بسیاری از خلقي از كشور برون شده‌اند. شرکت سرپوش برنامه‌های تهرانگردی نوروز 99 می‌تواند بهترین گزینه برای کسانی باشد که ترجیح می‌دهند تعطیلات نوروز را تو تهران سپری کنند.

Report this page